Kontaktujte příslušného zástupce pro váš region

Vyberte region na mapě nebo klikněte na požadovanou oblast

Doporučený webový prohlížeč pro práci s mapou je Google Chrome.

Obchodní tým

Ing. Jakub Moc

obchodní ředitel pro region Čechy

 +420 606 036 434 j.moc@baumit.cz

Ing. Michal Bajcura

manažer pro klíčové zákazníky

 +420 725 594 397 m.bajcura@baumit.cz

Ing. Přemysl Brajer

manažer pro klíčové zákazníky

 +420 602 340 564 p.brajer@baumit.cz

Ing. Zdeněk Rosůlek

manažer pro klíčové zákazníky

 +420 606 631 785 z.rosulek@baumit.cz

Luděk Roubal

manažer pro klíčové zákazníky

 +420 724 880 733 l.roubal@baumit.cz

Jiří Fiala

technický a obchodní zástupce

 +420 702 246 826 j.fiala@baumit.cz

Radek Heřman

technický a obchodní zástupce

 +420 725 594 399 r.herman@baumit.cz

Jan Kouřimský

technický a obchodní zástupce

 +420 725 836 603 j.kourimsky@baumit.cz

Richard Parys

technický a obchodní zástupce

 +420 602 331 124 r.parys@baumit.cz

Dalibor Rutar

technický a obchodní zástupce

 +420 725 859 091 d.rutar@baumit.cz

Ing. Gabriel Špánik

technický a obchodní zástupce

 +420 727 809 885 g.spanik@baumit.cz

Lukáš Votava

technický a obchodní zástupce

 +420 724 950 073 l.votava@baumit.cz

Ing. arch. Karel Kladívko

projektový specialista

 +420 725 114 848  k.kladivko@baumit.cz

Michal Hulina

aplikační technik

 +420 727 876 458 m.hulina@baumit.cz

Radek Riedl

aplikační technik

 +420 724 532 597  r.riedl@baumit.cz

Petr Šimák

aplikační technik

 +420 725 710 155  p.simak@baumit.cz

Správa a revitalizace bytového fondu

Ing. Tomáš Turek

manažer pro klíčové zákazníky

 +420 601 178 270 t.turek@baumit.cz

Obchodní tým

Ing. Libor Haman

manažer prodejního týmu

 +420 602 297 189 l.haman@baumit.cz

Ing. Aleš Kotyza

technický a obchodní zástupce

 +420 602 691 970 a.kotyza@baumit.cz

Tomáš Mička

technický a obchodní zástupce

 +420 725 046 807 t.micka@baumit.cz

Vlastimil Nohejl

technický a obchodní zástupce

 +420 607 058 535 v.nohejl@baumit.cz

Lubomír Čech

aplikační technik

 +420 606 732 018 l.cech@baumit.cz

Správa a revitalizace bytového fondu

Alexandra Stašková

manažer pro klíčové zákazníky

 +420 601 366 004 a.staskova@baumit.cz

Obchodní tým

Ing. Martin Čupr

manažer prodejního týmu

 +420 602 161 619 m.cupr@baumit.cz

Ing. Ivo Prášek

manažer pro klíčové zákazníky

 +420 602 321 133 i.prasek@baumit.cz

Tomáš Diblík

technický a obchodní zástupce

 +420 702 283 499 t.diblik@baumit.cz

Ing. Marek Faul

technický a obchodní zástupce

 +420 725 858 134 m.faul@baumit.cz

Jiří Kotík

technický a obchodní zástupce

 +420 724 419 828 j.kotik@baumit.cz

Ing. Robert Mikéska

technický a obchodní zástupce

 +420 724 639 332 r.mikeska@baumit.cz

Paris Sideridis

technický a obchodní zástupce

 +420 606 092 222 p.sideridis@baumit.cz

Jaroslav Vítek

technický a obchodní zástupce

 +420 724 324 372 j.vitek@baumit.cz

Miloš Nedoma

aplikační technik

 +420 702 246 755 m.nedoma@baumit.cz

Jan Pazourek

aplikační technik

 +420 724 540 025 j.pazourek@baumit.cz

Správa a revitalizace bytového fondu

Alexandra Stašková

manažer pro klíčové zákazníky

 +420 601 366 004 a.staskova@baumit.cz

Obchodní tým

Ing. Michal Vošvrda

manažer prodejního týmu

 +420 602 263 970 m.vosvrda@baumit.cz

Ing. Václav Dolejš

manažer pro klíčové zákazníky

 +420 602 131 579 v.dolejs@baumit.cz

Jiří Kittner

technický a obchodní zástupce

 +420 702 284 260 j.kittner@baumit.cz

Ing. Martina Klierová

technický a obchodní zástupce

 +420 725 594 396 m.klierova@baumit.cz

Bc. Lukáš Vykoukal, DiS.

technický a obchodní zástupce

 +420 702 251 621 l.vykoukal@baumit.cz

Jan Huserek

aplikační technik

 +420 602 392 719  j.huserek@baumit.cz

Roman Krška

aplikační technik

 +420 606 640 405 r.krska@baumit.cz

Obchodní tým

Ing. Jiří Haft

manažer prodejního týmu

 +420 725 122 957 j.haft@baumit.cz

Romana Birčáková

manažer pro klíčové zákazníky

 +420 725 050 094 r.bircakova@baumit.cz

Jaroslav Gabriel

manažer pro klíčové zákazníky

 +420 602 331 126 j.gabriel@baumit.cz

Petr Kostýlek

manažer pro klíčové zákazníky

 +420 724 844 705 p.kostylek@baumit.cz

Pavel Kramár

manažer pro klíčové zákazníky

 +420 724 950 063 p.kramar@baumit.cz

Tomáš Kolaska

technický a obchodní zástupce

 +420 702 290 425 t.kolaska@baumit.cz

Ing. Jiří Řezníček

technický a obchodní zástupce

 +420 725 765 945 j.reznicek@baumit.cz

Daniel Ševčík

technický a obchodní zástupce

 +420 702 208 095 d.sevcik@baumit.cz

Ing. Pavel Šimurda

technický a obchodní zástupce

 +420 724 357 813 p.simurda@baumit.cz

Ing. Daniel Majer

projektový specialista

 +420 725 549 459 v.teper@baumit.cz

Jan Kanovský

aplikační technik

 +420 725 594 401 j.kanovsky@baumit.cz

Robert Kurowski

aplikační technik

 +420 724 722 324 r.kurowski@baumit.cz

Obchodní tým

Luděk Gajdoš

manažer prodejního týmu

 +420 725 765 961 l.gajdos@baumit.cz

Matěj Frýda

technický a obchodní zástupce

 +420 725 859 090 m.fryda@baumit.cz

Petr Kozáček

technický a obchodní zástupce

 +420 604 222 056 p.kozacek@baumit.cz

Ing. Veronika Mrázková

technický a obchodní zástupce

 +420 724 849 828 v.mrazkova@baumit.cz

Martin Průcha

technický a obchodní zástupce

 +420 725 989 679 m.prucha@baumit.cz

Miloslav Kernal

aplikační technik

 +420 724 879 047 m.kernal@baumit.cz

Správa a revitalizace bytového fondu

Alexandra Stašková

manažer pro klíčové zákazníky

 +420 601 366 004 a.staskova@baumit.cz

Obchodní tým

Luboš Hlaváčik

manažer prodejního týmu

 +420 727 952 793 l.hlavacik@baumit.cz

Karel Urbánek

manažer pro klíčové zákazníky

 +420 602 693 383 k.urbanek@baumit.cz

Kateřina Nollová

technický a obchodní zástupce

 +420 725 594 395 k.nollova@baumit.cz

Ing. Lumír Šindelář

technický a obchodní zástupce

 +420 724 553 146 l.sindelar@baumit.cz

Zdeněk Sládek

aplikační technik

 +420 602 331 125  z.sladek@baumit.cz

Správa a revitalizace bytového fondu

Ing. Tomáš Turek

manažer pro klíčové zákazníky

 +420 601 178 270 t.turek@baumit.cz