Vyberte region na mapě nebo klikněte na požadovanou oblast

Doporučený webový prohlížeč pro práci s mapou je Google Chrome.

Obchodní tým

Ing. Michal Bajcura

manažer prodejního týmu

 +420 725 594 397 michal.bajcura@baumit.cz

Ing. Přemysl Brajer

manažer pro klíčové zákazníky

 +420 602 340 564 premysl.brajer@baumit.cz

Ing. Zdeněk Rosůlek

manažer pro klíčové zákazníky

 +420 606 631 785 zdenek.rosulek@baumit.cz

Luděk Roubal

manažer pro klíčové zákazníky

 +420 724 880 733 ludek.roubal@baumit.cz

Dalibor Rutar

manažer pro klíčové zákazníky

 +420 725 859 091 dalibor.rutar@baumit.cz

Ing. Alžběta Gaudynová

technický a obchodní zástupce

 +420 702 279 884 alzbeta.gaudynova@baumit.cz

Radek Heřman

technický a obchodní zástupce

 +420 725 594 399 radek.herman@baumit.cz

Jan Kouřímský

technický a obchodní zástupce

 +420 725 836 603 jan.kourimsky@baumit.cz

Richard Parys

technický a obchodní zástupce

 +420 602 331 124 richard.parys@baumit.cz

Bc. Lukáš Roček

technický a obchodní zástupce

 +420 702 246 826 lukas.rocek@baumit.cz

Ing. Martina Smetanová

technický a obchodní zástupce

 +420 724 887 680 martina.smetanova@baumit.cz

Ing. Gabriel Špánik

technický a obchodní zástupce

 +420 727 809 885 gabriel.spanik@baumit.cz

Lukáš Votava

technický a obchodní zástupce

 +420 724 950 073 lukas.votava@baumit.cz

Projektoví specialisté

Ing. arch. Karel Kladívko

projektový specialista

 +420 725 114 848 karel.kladivko@baumit.cz

Ing. arch. David Pham

projektový specialista

 +420 722 963 383 david.pham@baumit.cz

Aplikační technici

Filip Hořejší

aplikační technik

 +420 702 210 302 filip.horejsi@baumit.cz

Michal Hulina

aplikační technik

 +420 727 876 458 michal.hulina@baumit.cz

Radek Riedl

aplikační technik

 +420 724 532 597 radek.riedl@baumit.cz

Obchodní tým

Ing. Aleš Kotyza

manažer prodejního týmu

 +420 602 691 970 ales.kotyza@baumit.cz

Bc. Jaroslav Haman

technický a obchodní zástupce

 +420 727 985 501 jaroslav.haman@baumit.cz

Tomáš Mička

technický a obchodní zástupce

 +420 725 046 807 tomas.micka@baumit.cz

Vlastimil Nohejl

technický a obchodní zástupce

 +420 607 058 535 vlastimil.nohejl@baumit.cz

Aplikační technik

Martin Pumpr

aplikační technik

 +420 606 732 018 martin.pumpr@baumit.cz

Obchodní tým

Ing. Martin Čupr

manažer prodejního týmu

 +420 602 161 619 martin.cupr@baumit.cz

Ing. Robert Mikéska

manažer pro klíčové zákazníky

 +420 724 639 332 robert.mikeska@baumit.cz

Ing. Ivo Prášek

manažer pro klíčové zákazníky

 +420 602 321 133 ivo.prasek@baumit.cz

Jaroslav Vítek

manažer pro klíčové zákazníky

 +420 724 324 372 jaroslav.vitek@baumit.cz

Tomáš Diblík

technický a obchodní zástupce

 +420 702 283 499 tomas.diblik@baumit.cz

Ing. Marek Faul

technický a obchodní zástupce

 +420 725 858 134 marek.faul@baumit.cz

Jiří Kotík

technický a obchodní zástupce

 +420 724 419 828 jiri.kotik@baumit.cz

Paris Sideridis

technický a obchodní zástupce

 +420 606 092 222 paris.sideridis@baumit.cz

Projektový specialista

Tomáš Putna, MBA

projektový specialista

 +420 720 020 893 tomas.putna@baumit.cz

Aplikační technici

Miloš Nedoma

aplikační technik

 +420 702 246 755 milos.nedoma@baumit.cz

Jan Pazourek

aplikační technik

 +420 724 540 025 jan.pazourek@baumit.cz

Obchodní tým

Ing. Michal Vošvrda

manažer prodejního týmu

 +420 602 263 970 michal.vosvrda@baumit.cz

Ing. Václav Dolejš

manažer pro klíčové zákazníky

 +420 602 131 579 vaclav.dolejs@baumit.cz

Roman Fišer

technický a obchodní zástupce

 +420 722 982 518 roman.fiser@baumit.cz

Jiří Kittner

technický a obchodní zástupce

 +420 702 284 260 jiri.kittner@baumit.cz

Ing. Martina Klierová

technický a obchodní zástupce

 +420 725 594 396 martina.klierova@baumit.cz

Bc. Lukáš Vykoukal, DiS.

technický a obchodní zástupce

 +420 702 251 621 lukas.vykoukal@baumit.cz

Projektový specialista

Marek Švitorka

projektový specialista

 +420 601 178 270 marek.svitorka@baumit.cz

Aplikační technici

Jan Huserek

aplikační technik

 +420 602 392 719 jan.huserek@baumit.cz

Roman Krška

aplikační technik

 +420 606 640 405 roman.krska@baumit.cz

Obchodní tým

Ing. Jiří Haft

manažer prodejního týmu

 +420 725 122 957 jiri.haft@baumit.cz

Romana Birčáková

manažer pro klíčové zákazníky

 +420 725 050 094 romana.bircakova@baumit.cz

Jaroslav Gabriel

manažer pro klíčové zákazníky

 +420 602 331 126 jaroslav.gabriel@baumit.cz

Petr Kostýlek

manažer pro klíčové zákazníky

 +420 724 844 705 petr.kostylek@baumit.cz

Pavel Kramár

manažer pro klíčové zákazníky

 +420 724 950 063 pavel.kramar@baumit.cz

Tomáš Kolaska

technický a obchodní zástupce

 +420 702 290 425 tomas.kolaska@baumit.cz

Ing. Jiří Řezníček

technický a obchodní zástupce

 +420 725 765 945 jiri.reznicek@baumit.cz

Daniel Ševčík

technický a obchodní zástupce

 +420 702 208 095 daniel.sevcik@baumit.cz

Ing. Pavel Šimurda

technický a obchodní zástupce

 +420 724 357 813 pavel.simurda@baumit.cz

Projektový specialista

Ing. Daniel Majer

projektový specialista

 +420 725 549 459 daniel.majer@baumit.cz

Aplikační technici

Jan Kanovský

aplikační technik

 +420 725 594 401 jan.kanovsky@baumit.cz

Robert Kurowski

aplikační technik

 +420 724 722 324 robert.kurowski@baumit.cz

Obchodní tým

Luděk Gajdoš

manažer prodejního týmu

 +420 725 765 961 ludek.gajdos@baumit.cz

Ing. arch. Kateřina Flégl

technický a obchodní zástupce

 +420 725 859 090 katerina.flegl@baumit.cz

Petr Kozáček

technický a obchodní zástupce

 +420 604 222 056 petr.kozacek@baumit.cz

Zdeněk Kubec

technický a obchodní zástupce

 +420 702 170 005 zdenek.kubec@baumit.cz

Martin Průcha

manažer pro klíčové zákazníky

 +420 725 989 679 martin.prucha@baumit.cz

Aplikační technik

Miloslav Kernal

aplikační technik

 +420 724 879 047 miloslav.kernal@baumit.cz

Obchodní tým

Luboš Hlaváčik

manažer prodejního týmu

 +420 727 952 793 lubos.hlavacik@baumit.cz

Karel Urbánek

manažer pro klíčové zákazníky

 +420 602 693 383 karel.urbanek@baumit.cz

Kateřina Nollová

technický a obchodní zástupce

 +420 725 594 395 katerina.nollova@baumit.cz

Ing. Kristýna Plochý

technický a obchodní zástupce

 +420 702 299 180 kristyna.plochy@baumit.cz

Ing. Lumír Šindelář

technický a obchodní zástupce

 +420 724 553 146 lumir.sindelar@baumit.cz

Aplikační technik

Zdeněk Sládek

aplikační technik

 +420 602 331 125 zdenek.sladek@baumit.cz

Obchodní tým

Bc. Jiří Heiniš

manažer pro klíčové zákazníky DIY

 +420 702 284 259 jiri.heinis@baumit.cz

Martina Singerová

technický a obchodní zástupce DIY

 +420 607 028 887 martina.singerova@baumit.cz